Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1654655429-5587-116576.jpg

Platinum End 19 PL

TV Sub Wydano dnia 8 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Platinum End

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Platinum End 19 PL, odcinek Platinum End 19 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Platinum End codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Platinum End

Platinum End, プラチナエンド
Myanimelist.net
Ocena to: 6.13
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , ,
Mirai Kakehashi jest młodym studentem, który ma już dość życia z wujkiem i ciotką, którzy wychowywali go od śmierci jego rodziców. W trakcie popełniania samobójstwa zostaje uratowany przez Anioła Stróża o imieniu Nasse. Dowiedziawszy się od niej, że jego przybrani rodzice byli odpowiedzialni za śmierć jego ojca i matki, Mirai używa mocy, którą go obdarzyła, aby stawić im czoła i wymierzyć sprawiedliwość. Jednak próby Mirai dopiero się zaczynają, gdy Nasse wkrótce potem informuje go, że Bóg przejdzie na emeryturę za 999 dni i wybrano trzynastu kandydatów, którzy go zastąpią, w tym Miraia. Co gorsza, Mirai nie tylko nie może odmówić wzięcia udziału w konkursie, który ma wyłonić kolejnego boga, ale wśród innych kandydatów są tacy, którzy zrobią wszystko, by wygrać – łącznie z zabiciem wszystkich rywali.

Powiązane odcinki

Platinum End 18 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Platinum End 20 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz