Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1654651139-5626-118413.jpg

Sakugan 12 PL

TV Sub Wydano dnia 8 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Sakugan

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Sakugan 12 PL, odcinek Sakugan 12 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Sakugan codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Sakugan

Sakugan, Sacks&Guns!!, Sakugan Labyrinth Marker, Project ANIMA, 削岩ラビリンスマーカー, サクガン
Myanimelist.net
Ocena to: 6.53
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , , ,
Od bardzo dawna ludzkość musi żyć pod ziemią w "Labiryncie", ponieważ powierzchnia jest niezdatna do życia. Jest to miejsce zawierające przeróżne kolonie, jedna ma ekstremalnie wysoką temperaturę, podczas gdy druga jest pełna złota, srebra i innych bogactw. W jednej z kolonii o nazwie Pinyin żyje dziewięcioletnia Memenpu oraz jej ojciec, Gagamba. Utrzymują się z najniższego z możliwych zawodów jako Robotnicy. Pewnego razu dziewięciolatka błaga swojego ojca, by jako Markerzy — ludzie, którzy penetrują Labirynt w poszukiwaniu bogactw, najniebezpieczniejszy zawód, lecz zarazem najbardziej dochodowy — wyruszyli w poszukiwaniu matki, która opuściła dom i już nie wróciła. Memenpu jest osobą, która nie odpuszcza, więc Gagamba nie mógł jej puścić samej. Tak więc oboje wyruszają w podróż w swoim górniczym robocie. Wyjście z kolonii uważane jest za szaleństwo, gdyż można spotkać olbrzymiego, tajemniczego potwora. Szansa na przeżycie poza kolonią wynosi mniej niż 5%. Oto przygoda ojca i córki otoczona rodzinną miłością.

Powiązane odcinki

Sakugan 11 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz