Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1654718739-4255-116578.jpg

Shikizakura 02 PL

TV Sub Wydano dnia 8 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Shikizakura

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Shikizakura 02 PL, odcinek Shikizakura 02 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Shikizakura codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Shikizakura

Shikizakura, シキザクラ
Myanimelist.net
Ocena to: 5.83
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , ,
Uczeń szkoły średniej — Kakeru Miwa, przez dziwny obrót wydarzeń zostaje nieregularnym członkiem zespołu pancerza wspomaganego, którego zadaniem jest walka z Oni. Oni opętali ludzi i próbują trzymać się przemijającego świata. Tylko pancerz wspomagany Yoroi, który łączy starożytne sekrety z najnowszą technologią, może chronić ludzi przed potworami. Kakeru postanawia zostać bohaterem, który będzie walczył z Oni i chronił Ouka Myoujin, kapłankę, której przeznaczeniem jest ocalenie świata. Ouka tańczy w jesiennych liściach i kwiatach wiśni. Bohaterska akcja — gdzie przeszłość i przyszłość, świat przemijający, świat duchów, myśli i życzeń wszystko to krzyżuje się — a zaczyna się tutaj.

Powiązane odcinki

Shikizakura 01 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Shikizakura 03 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz