Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
114886l-350x495

Shinigami Bocchan to Kuro Maid 06 PL

TV Sub Wydano dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Shinigami Bocchan to Kuro Maid

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Shinigami Bocchan to Kuro Maid 06 PL, odcinek Shinigami Bocchan to Kuro Maid 06 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Shinigami Bocchan to Kuro Maid codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Shinigami Bocchan to Kuro Maid

The Duke of Death and His Maid, Young Master the Grim Reaper and the Black Maid, 死神坊ちゃんと黒メイド
Myanimelist.net
Ocena to: 7.68
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , ,
Historia koncentruje się wokół młodego arystokraty, który przez klątwę rzuconą na niego za młodu jest postrzegany przez innych jako uosobienie śmierci. Dzieje się tak dlatego, że każdy kogo dotknie umiera. Zostaje przez to zmuszony do zamieszkania w pustym dworze z dala od innych ludzi. Jednakże nie jest tam sam, razem z nim w rezydencji zamieszkują lokaj imieniem Rob oraz służąca Alice, której klątwa jej panicza zupełnie nie przeszkadza w strojeniu sobie z niego żartów. Naszemu bohaterowi taki stan rzeczy nie przeszkadza, a nawet z czasem coraz bardziej zaczyna dostrzegać w kobiecie nie tylko pomoc domową, ale i osobę bliską jego sercu. Chcąc choć raz potrzymać Alice za rękę, stawia sobie za cel pozbycie się klątwy. No a kto lepiej będzie wiedział jak mu z tym pomóc niżeli różne nadnaturalne byty?

Powiązane odcinki

Shinigami Bocchan to Kuro Maid 05 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Shinigami Bocchan to Kuro Maid 07 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz