Shinigami Bocchan to Kuro Maid 12 PL

TV Sub Wydany dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Shinigami Bocchan to Kuro Maid
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Shinigami Bocchan to Kuro Maid 12 PL, obejrzyj Shinigami Bocchan to Kuro Maid 12 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Shinigami Bocchan to Kuro Maid zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Shinigami Bocchan to Kuro Maid

The Duke of Death and His Maid, Young Master the Grim Reaper and the Black Maid, 死神坊ちゃんと黒メイド
Ocena MAL* 7.68
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 24 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , ,
Historia koncentruje się wokół młodego arystokraty, który przez klątwę rzuconą na niego za młodu jest postrzegany przez innych jako uosobienie śmierci. Dzieje się tak dlatego, że każdy kogo dotknie umiera. Zostaje przez to zmuszony do zamieszkania w pustym dworze z dala od innych ludzi. Jednakże nie jest tam sam, razem z nim w rezydencji zamieszkują lokaj imieniem Rob oraz służąca Alice, której klątwa jej panicza zupełnie nie przeszkadza w strojeniu sobie z niego żartów. Naszemu bohaterowi taki stan rzeczy nie przeszkadza, a nawet z czasem coraz bardziej zaczyna dostrzegać w kobiecie nie tylko pomoc domową, ale i osobę bliską jego sercu. Chcąc choć raz potrzymać Alice za rękę, stawia sobie za cel pozbycie się klątwy. No a kto lepiej będzie wiedział jak mu z tym pomóc niżeli różne nadnaturalne byty?

Powiązane odcinki

Shinigami Bocchan to Kuro Maid 11 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 1 miesiąc temu

Komentarz