Shiroi Suna no Aquatope 06 PL

TV Sub Wydany dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Shiroi Suna no Aquatope
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Shiroi Suna no Aquatope 06 PL, obejrzyj Shiroi Suna no Aquatope 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Shiroi Suna no Aquatope zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Shiroi Suna no Aquatope

The Aquatope on White Sand, Aquatope of White Sand, 白い砂のアクアトープ
Ocena MAL* 7.39
Status: Emitowne Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Historia zaczyna się w Gama Gama Aquarium, małym oceanarium na Okinawie, godzinę jazdy od Nahy. Osiemnastoletnia uczennica szkoły średniej Kukuru Misakino jest jedną z osób tam pracujących, dodatkowo zna także pewien „sekret” tego miejsca. Pewnego dnia nasza bohaterka poznaje pewną dziewczynę, która to stoi przed jednym z akwariów roniąc łzy. Fuuka Miyazawa, bo tak owa dziewczyna się nazywa, uciekła z Tokio do Okinawy z powodu jej zrujnowanych marzeń o zostaniu idolką. Szukając miejsca gdzie mogła by należeć, prosi o możliwość pracy w oceanarium. Anime będzie podążać śladami Fukki oraz Kukuri, które będą próbowały rozwiązać „sekret” oceanarium oraz jego zbliżający się kryzys.

Powiązane odcinki

Shiroi Suna no Aquatope 05 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Shiroi Suna no Aquatope 07 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz