Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
111174la-350x492

Shiroi Suna no Aquatope 20 PL

TV Sub Wydano dnia 9 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Shiroi Suna no Aquatope

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Shiroi Suna no Aquatope 20 PL, odcinek Shiroi Suna no Aquatope 20 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Shiroi Suna no Aquatope codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Shiroi Suna no Aquatope

The Aquatope on White Sand, Aquatope of White Sand, 白い砂のアクアトープ
Myanimelist.net
Ocena to: 7.39
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 24 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Historia zaczyna się w Gama Gama Aquarium, małym oceanarium na Okinawie, godzinę jazdy od Nahy. Osiemnastoletnia uczennica szkoły średniej Kukuru Misakino jest jedną z osób tam pracujących, dodatkowo zna także pewien "sekret" tego miejsca. Pewnego dnia nasza bohaterka poznaje pewną dziewczynę, która to stoi przed jednym z akwariów roniąc łzy. Fuuka Miyazawa, bo tak owa dziewczyna się nazywa, uciekła z Tokio do Okinawy z powodu jej zrujnowanych marzeń o zostaniu idolką. Szukając miejsca gdzie mogła by należeć, prosi o możliwość pracy w oceanarium. Anime będzie podążać śladami Fukki oraz Kukuri, które będą próbowały rozwiązać "sekret" oceanarium oraz jego zbliżający się kryzys.

Powiązane odcinki

Shiroi Suna no Aquatope 19 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Shiroi Suna no Aquatope 21 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz