Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1663985725-1929-108354.jpg

Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi

Movie Sub Wydano dnia 24 września, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi, odcinek Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Po tym, jak Ziema została zniszczona przez tajemniczą rasę kosmitów o nazwie Gauna, ocalali ludzie postanowili szukać schronienia w kosmosie. Nie mogąc czuć się bezpiecznie, przez tysiąclecia błąkają się we wszechświecie, podróżując na statku międzygalaktycznym o nazwie Sidonia. Kiedy wydaje się, że w końcu udało im się zaznać trochę spokoju, niespodziewanie nadchodzi dzień, w którym po raz pierwszy od stu lat zostają zaatakowani przez wrogich obcych.

Kolejny raz widmo wyginięcia gatunku ludzkiego chwilowo odsuwa się w czasie. Tymczasowe zwycięstwo nad Gauną zostaje osiągnięte dzięki pół człowiekowi, pół Gauniance, Tsumugi Shiraui, oraz Nagate Tanikaze, pilotowi jednego z mechanicznych strażników (Guardian).

Dziesięć lat później dni na statku mijają w porządku i harmonii. Tsumugi zaczyna uświadamiać sobie swoje uczucia do Nagate, który teraz cieszy się sławą wybawiciela Sidoni. Niestety, jak zawsze powtarzał kapitan Kobayashi, tak długo, jak istnieje Gauna, tak długo ludzie nie zaznają wytchnienia.

Decyzja zostaje podjęta: finalna bitwa, w której rozstrzygną się losy ostatnich przedstawicieli ludzkości. Podczas gdy zbliża się koniec, czy załoga będzie w stanie ochronić tych, których kocha?

Sidonia no Kishi: Ai Tsumugu Hoshi

Knights of Sidonia: Love Woven in the Stars, シドニアの騎士 あいつむぐほし
Myanimelist.net
Ocena to: 7.42
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 1 hr. 49 min. Kraj: , Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Fansub: PL Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , ,
Po tym, jak Ziema została zniszczona przez tajemniczą rasę kosmitów o nazwie Gauna, ocalali ludzie postanowili szukać schronienia w kosmosie. Nie mogąc czuć się bezpiecznie, przez tysiąclecia błąkają się we wszechświecie, podróżując na statku międzygalaktycznym o nazwie Sidonia. Kiedy wydaje się, że w końcu udało im się zaznać trochę spokoju, niespodziewanie nadchodzi dzień, w którym po raz pierwszy od stu lat zostają zaatakowani przez wrogich obcych. Kolejny raz widmo wyginięcia gatunku ludzkiego chwilowo odsuwa się w czasie. Tymczasowe zwycięstwo nad Gauną zostaje osiągnięte dzięki pół człowiekowi, pół Gauniance, Tsumugi Shiraui, oraz Nagate Tanikaze, pilotowi jednego z mechanicznych strażników (Guardian). Dziesięć lat później dni na statku mijają w porządku i harmonii. Tsumugi zaczyna uświadamiać sobie swoje uczucia do Nagate, który teraz cieszy się sławą wybawiciela Sidoni. Niestety, jak zawsze powtarzał kapitan Kobayashi, tak długo, jak istnieje Gauna, tak długo ludzie nie zaznają wytchnienia. Decyzja zostaje podjęta: finalna bitwa, w której rozstrzygną się losy ostatnich przedstawicieli ludzkości. Podczas gdy zbliża się koniec, czy załoga będzie w stanie ochronić tych, których kocha?

Komentarz