Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1673464171-6727-119608.jpg

Slow Loop 01 PL

TV Sub Wydano dnia 11 stycznia, 2023 · ? views · oppai.pl · seria Slow Loop

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Slow Loop 01 PL, odcinek Slow Loop 01 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Slow Loop codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Slow Loop

Slow Loop, スローループ
Myanimelist.net
Ocena to: 7.24
Status: Completed Studio: Wydany: 2022 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , , ,
Anime Slow Loop: Kiedy Hiyori⁠ — młoda dziewczyna, którą zmarły ojciec nauczył radości z łowienia ryb — wypłynęła na jakiś czas w morze dla chwili samotności. Nigdy jednak nie przypuszczała, że ​​spotka tam inną dziewczynę. Po pewnym czasie ta dziewczyna — o imieniu Koharu⁠ — oraz Hiyori zaczęły razem łowić ryby i gotować , a w międzyczasie powoli się poznawać. Podczas ich krótkiego wspólnego czasu Koharu dowiaduje się, że powodem, dla którego Hiyori wypłynęła tego dnia na morze, było to, że waha się przed spotkaniem ze swoją nowo przybraną rodziną tego samego wieczoru. Ale co za zbieg okoliczności! Koharu również spotyka się dziś wieczorem ze swoją nową rodziną! "Nie. To nie może być przypadek..." Podążaj za tymi dwiema 'siostrami' i ich nowym, wspólnym życiem!

Powiązane odcinki

Slow Loop 02 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 4 tygodnie temu

Komentarz