Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
96094l

Sotsugyou: Graduation 01 PL

OVA Sub Wydano dnia 28 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Sotsugyou: Graduation

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Sotsugyou: Graduation 01 PL, odcinek Sotsugyou: Graduation 01 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Sotsugyou: Graduation codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Sotsugyou: Graduation

Graduation, Graduation: Graduation, 卒業~Graduation~
Ocena 5.88
Status: Completed Studio: Wydany: 1995 Czas trwania: 30 min. per ep. Kraj: Rodzaj: OVA Odcinki: 2 Dyrektor: Obsada: , , , , ,
Zakończenie szkoły opowiada właśnie o tym, na co tytuł wskazuje. Grupka dziewcząt kończy szkołę średnią, a anime ukazuje ich problemy związane z tym etapem w życiu – wejście w dorosłość, oddzielnie od przyjaciół, z którymi spędziło się ostatnie lata oraz konfrontacja z zupełnie nowymi sprawami, które czekają w tym okresie. Pierwszy z dwóch odcinków opowiada o ostatniej wspólnej wycieczce dziewczyn, której celem jest gorące źródło. Będziemy towarzyszyć bohaterkom od momentu decyzji, przez podróż, różnego rodzaju perypetie, jak i sam pobyt. Seria jest i poważna, poruszająca, nostalgiczna, ale i zabawna. Porusza też problem, z którym każdy z nas się mierzył, mierzy lub mierzyć będzie.

Powiązane odcinki

Sotsugyou: Graduation 02 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 2 miesiące temu

Komentarz