Tantei wa Mou, Shindeiru. 12 PL

TV Sub Wydany dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Tantei wa Mou, Shindeiru.
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Tantei wa Mou, Shindeiru. 12 PL, obejrzyj Tantei wa Mou, Shindeiru. 12 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Tantei wa Mou, Shindeiru. zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Tantei wa Mou, Shindeiru.

The Detective Is Already Dead, La detective está muerta., Tanmoshi, 探偵はもう、死んでいる。
Ocena MAL* 6.37
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , ,
Kimizuka Kimihiko przyciąga same kłopoty. Począwszy od wplątania się w przestępstwo aż do zobaczenia na własne oczy handlu narkotykami. Zła passa wydaje się go nie opuszczać. Nic więc dziwnego w tym, że jego dość prozaiczny lot nagle diametralnie się zmienia i pilnie potrzeba detektywa. Niestety, jego próba ucieczki zostaje zatrzymana przez piękną dziewczynę o srebrnych włosach, która posługuje się kryptonimem Siesta. Oświadcza, że jest detektywem i bez żadnych wyrzutów wciąga Kimizukę do sprawy jako swojego asystenta. Ten incydent zapoczątkował przygodę dookoła świata, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Stawiając swoje życie na szali, wspólnymi siłami rozbijali organizacje przestępcze, zapobiegali katastrofom i uratowali życie tysiącom osób. Jednak kurtyna ich fantastycznej przygody opadła trzy lata później, wraz z przedwczesną śmiercią Siesty. Postanawiając zacząć prowadzić zwyczajne licealne życie, Kimizuka spędza spokojny rok. Jednak los zesłał dziewczynę, która podobieństwem przypomina Siestę, grożąc mu, że jego spokojne dni staną w rozsypce.

Powiązane odcinki

Tantei wa Mou, Shindeiru. 11 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz