Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
10364917-350x495

Tantei wa Mou, Shindeiru. 12 PL

TV Sub Wydano dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Tantei wa Mou, Shindeiru.

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Tantei wa Mou, Shindeiru. 12 PL, odcinek Tantei wa Mou, Shindeiru. 12 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Tantei wa Mou, Shindeiru. codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Tantei wa Mou, Shindeiru.

The Detective Is Already Dead, La detective está muerta., Tanmoshi, 探偵はもう、死んでいる。
Myanimelist.net
Ocena to: 6.37
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 25 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: Obsada: , , , , , , , ,
Kimizuka Kimihiko przyciąga same kłopoty. Począwszy od wplątania się w przestępstwo aż do zobaczenia na własne oczy handlu narkotykami. Zła passa wydaje się go nie opuszczać. Nic więc dziwnego w tym, że jego dość prozaiczny lot nagle diametralnie się zmienia i pilnie potrzeba detektywa. Niestety, jego próba ucieczki zostaje zatrzymana przez piękną dziewczynę o srebrnych włosach, która posługuje się kryptonimem Siesta. Oświadcza, że jest detektywem i bez żadnych wyrzutów wciąga Kimizukę do sprawy jako swojego asystenta. Ten incydent zapoczątkował przygodę dookoła świata, która przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Stawiając swoje życie na szali, wspólnymi siłami rozbijali organizacje przestępcze, zapobiegali katastrofom i uratowali życie tysiącom osób. Jednak kurtyna ich fantastycznej przygody opadła trzy lata później, wraz z przedwczesną śmiercią Siesty. Postanawiając zacząć prowadzić zwyczajne licealne życie, Kimizuka spędza spokojny rok. Jednak los zesłał dziewczynę, która podobieństwem przypomina Siestę, grożąc mu, że jego spokojne dni staną w rozsypce.

Powiązane odcinki

Tantei wa Mou, Shindeiru. 11 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz