Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 06 PL

TV Sub Wydany dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · Seria Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu
Rozszerz
Wyłącz światło

Pobierz Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 06 PL, obejrzyj Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 06 PL, nie zapomnij kliknąć przycisku polubienia i udostępnienia. Anime Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu zawsze aktualizowane na Oppai.pl – Anime Polska. Nie zapomnij obejrzeć innych aktualizacji anime.

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Tsukimichi -Moonlit Fantasy-, Tsukimichi: Moonlit Fantasy, 月が導く異世界道中
Ocena MAL* 7.74
Status: Zakończone Studio: Data Emisji: 2021 Długość odcinka: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: , Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , ,
Historia skupi się na Makoto Misumim, przeciętnym uczniu liceum, który został przyzwany do alternatywnego świata, jako odważny wojownik. Nieszczęśliwie się złożyło, że bogini, jego przybycie skwitowała zdaniem „Twoja twarz jest okropna!”, po czym pozbawiono go tytułu oraz został wygnany. Podróżując przez pustkowia, Makoto natyka się na przeróżne rasy, takie jak smoki, pająki, orkowie, krasnoludy i nie tylko. Przez odmienne środowisko względem jego świata, nasz główny bohater wykazuje dużą umiejętności w magii oraz władaniu mieczem. Jak potoczą się losy chłopaka porzuconego przez boginie oraz ludzi, który musi odnaleźć się w tym nowym świecie?

Powiązane odcinki

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 05 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 07 PL

: oppai.pl Dodano dnia: 3 miesiące temu

Komentarz