Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
109843l-348x495

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 11 PL

TV Sub Wydano dnia 5 listopada, 2021 · ? views · oppai.pl · seria Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 11 PL, odcinek Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 11 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu

Tsukimichi -Moonlit Fantasy-, Tsukimichi: Moonlit Fantasy, 月が導く異世界道中
Myanimelist.net
Ocena to: 7.74
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: , Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL/EN Dyrektor: , Obsada: , , , , , , , , ,
Historia skupi się na Makoto Misumim, przeciętnym uczniu liceum, który został przyzwany do alternatywnego świata, jako odważny wojownik. Nieszczęśliwie się złożyło, że bogini, jego przybycie skwitowała zdaniem „Twoja twarz jest okropna!”, po czym pozbawiono go tytułu oraz został wygnany. Podróżując przez pustkowia, Makoto natyka się na przeróżne rasy, takie jak smoki, pająki, orkowie, krasnoludy i nie tylko. Przez odmienne środowisko względem jego świata, nasz główny bohater wykazuje dużą umiejętności w magii oraz władaniu mieczem. Jak potoczą się losy chłopaka porzuconego przez boginie oraz ludzi, który musi odnaleźć się w tym nowym świecie?

Powiązane odcinki

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 10 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 12 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 1 rok temu

Komentarz