Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1654313254-8914-118374.jpg

Tsuki to Laika to Nosferatu 11 PL

TV Sub Wydano dnia 4 czerwca, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Tsuki to Laika to Nosferatu

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Tsuki to Laika to Nosferatu 11 PL, odcinek Tsuki to Laika to Nosferatu 11 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Tsuki to Laika to Nosferatu codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Tsuki to Laika to Nosferatu

Irina: The Vampire Cosmonaut, Moon, Laika, and the Bloodsucking Princess, 月とライカと吸血姫
Myanimelist.net
Ocena to: 7.33
Status: Completed Studio: Wydany: 2021 Czas trwania: 23 min. per ep. Sezon: Kraj: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Po zakończeniu II wojny światowej narody podzieliły się na dwa różne stronnictwa — blok wschodni, któremu przewodziła Federalna Republika Zirnitra, oraz blok zachodni — pod przywództwem Zjednoczonego Królestwa Arnack. Obie frakcje prowadziły między sobą wyścig zbrojeń, który później przeistoczył się w wyścig kosmiczny polegający na tym, kto pierwszy podbije srebrny glob. W 1960 roku Gergiev, przywódca Republiki Federalnej, ogłosił program załogowych lotów kosmicznych o kryptonimie „Mechtat" (z ros. Marzenie). Aby projekt mógł wejść w życie, kandydat na astronautę, Lev Leps, otrzymał rozkaz wykonania ściśle tajnej misji o nazwie „Nosferatu". Program miał polegać na eksperymentowaniu na wampirach w warunkach kosmicznych. Obiektem badań w ramach tego projektu była wampirzyca o imieniu Irina Luminesk, która marzyła o locie w kosmos.

Powiązane odcinki

Tsuki to Laika to Nosferatu 10 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Tsuki to Laika to Nosferatu 12 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 10 miesięcy temu

Komentarz