Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
1668359524-8020-107550.jpg

Tsukumogami Kashimasu 06 PL

TV Sub Wydano dnia 13 listopada, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Tsukumogami Kashimasu

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Tsukumogami Kashimasu 06 PL, odcinek Tsukumogami Kashimasu 06 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Tsukumogami Kashimasu codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Tsukumogami Kashimasu

We Rent Tsukumogami, つくもがみ貸します
Myanimelist.net
Ocena to: 6.69
Status: Completed Studio: Wydany: 2018 Czas trwania: 25 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 12 Fansub: PL Dyrektor: Obsada: , , , , , , , ,
Cykl rozgrywa się w okresie Edo, w oddziale Fukagawy starego Edo (dzisiejsze Tokio). Ponieważ obszar ten jest podatny na pożary i powodzie, mieszkańcy wypożyczają przedmioty codziennego użytku, takie jak garnki, futony i ubrania ze sklepów zamiast je kupować, aby nie przeszkadzały im ucieczce. Obeni i Seiji, starsza siostra i młodszy brat, prowadzą jeden z takich sklepów. Jednak w ich ekwipunku mieszają się tsukumogami, przedmioty, które po stu latach istnienia przemieniły się w duchy. Rodzeństwo czasami pożycza te "czujące" rzeczy klientom. Zarówno Obeni jak i Seiji widzą i rozmawiają z tymi duchami, a inne tsukumogami często przychodzą do sklepu.

Powiązane odcinki

Tsukumogami Kashimasu 05 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 7 miesięcy temu

Tsukumogami Kashimasu 07 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 7 miesięcy temu

Komentarz