Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
93850l

Yagate Kimi ni Naru 06 PL

TV Sub Wydano dnia 6 grudnia, 2022 · ? views · oppai.pl · seria Yagate Kimi ni Naru

Rozszerz
Wyłącz światło

Anime Online zatytułowane Yagate Kimi ni Naru 06 PL, odcinek Yagate Kimi ni Naru 06 PL, jest darmowe i przeznaczone do oglądania w najlepszej naszej jakości. Yagate Kimi ni Naru codzienne update Oppai.pl – Anime Polska. Nie przegap najnowszych odcinków.

Yagate Kimi ni Naru

Bloom Into You, YagaKimi, Eventually, I Will Become You, やがて君になる
Myanimelist.net
Ocena to: 7.91
Status: Completed Studio: Wydany: 2018 Czas trwania: 24 min. per ep. Sezon: Rodzaj: TV Odcinki: 13 Fansub: PL Dyrektor: Obsada: , , , , , , , , ,
Yuu zawsze kochała mangi shoujo i czeka na dzień, w którym dostanie miłosne wyznanie, które sprawi, że jej serce zacznie bić mocniej, a jej buzia się zarumieni, jednak, kiedy młodszy kolega z klasy wyznaje jej uczucia... ona nic takiego nie czuje. Rozczarowana i zdezorientowana Yuu nie wie jak odpowiedzieć swojemu koledze. Wtedy spotyka piękną przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, Nanami, która dojrzale doradza Yuu, gdy ta poprosiła ją o pomoc w miłosnych sprawach. Ale następną osobą, która dała Yuu miłosne wyzanie była sama Nanami... Czy w ten sposób w końcu zaczęła się wymarzona szkolna miłość dla Yuu?

Powiązane odcinki

Yagate Kimi ni Naru 05 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 6 miesięcy temu

Yagate Kimi ni Naru 07 PL

: oppai.pl Wydano dnia: 6 miesięcy temu

Komentarz